BlogNovinky

Veľká letná súťaž: PIVNÝ REŽIM S PILSNEROM

S letným obdobím u nás ako každoročne prichádza aj obdobie súťaží a odmeňovania našich zákazníkov aj dodávateľov. Tento rok sme si pre vás pripravili veľkú letnú súťaž – PITVNÝ REŽIM S PILSNEROM pre všetkých zákazníkov z Bratislavského kraja.

Zapojiť sa môže každý, kto nakupuje alebo ešte len plánuje nakupovať v našej veľkoobchodnej predajni osobne alebo prostredníctvom online VOOS nákupného systému. Pravidlá súťaže nájdete nižšie, podrobný Štatút súťaže máme k dispozícii na stiahnutie. Súťaž trvá počas celého leta – mesiacov júl a august 2018.
 

Chcem vyhrať PIVTNÝ REŽIM, čo mám pre to urobiť?

  • Kúp minimálne 1 sud piva Pilsner Urquell 15, 30 alebo 50 litrov osobne v našej veľkoobchodnej predajni alebo online cez náš VOOS objednávkový systém.
  • Ak nepatríš k našim registrovaným zákazníkom, vyplň nám pri nákupe svoje kontaktné údaje. Ak si registrovaný zákazník, údaje už máme k dispozícii.
  • Automaticky si kúpou zaradený do súťaže o pitný/pivný režim na september.

S každým dokladom o nákupe rastie tvoja šanca na výhru. Súťažíme počas celého júla a augusta 2018. Podrobnosti k súťaži nájdeš v oficiálnom Štatúte súťaže na stiahnutie.

Pivný / pitný režim s Pilsnerom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *