BlogNovinky

Telekom Detský Festival je späť!

Magentový cirkus Telekom Detský Festival

Minulý rok sme sa hneď dva krát – v zime a na jeseň, stali na chvíľu súčasťou úžasného podujatia – najväčšieho detského karnevalu na Slovensku a posledného dňa prázdnin s TELEKOM detským festivalom.

Tento rok sa na stretnutie s vami chystáme opäť a preto vás s radosťou pozývame na Magentový Cirkus do obchodného centra Bory Mall v Bratislave.

Podujatie je pre verejnosť dostupné úplne ZDARMA.
Vynikajúci program, úžasná zábava a deň plných prekvapení si aj so svojimi ratolesťami môžete prísť vychutnať 16. februára do obchodného centra Bory Mall v Bratislave. Tešíme sa na vás!

Čo nás na festivale čaká?

Čakajú vás chodúliari, šašovia, žongléri, akrobati, siláci s činkami, mímovia a iní cirkusoví umelci.

Počas podujatia budete môcť vidieť medveďa maskota na bicykli ale aj vyskúšať si spolu s vašimi deťmi, aké je to liezť na lane v uuukrutnej 20 cm výške nad zemou 🙂

Milovníkov značky LEGO poteší FANTASTICKÁ LEGO® ZÓNA, ktorú sme pre vás pripravili pri príležitosti filmu LEGO® PRÍBEH 2. Tí rodičia, ktorých deti hrajú MINECRAFT sa môžu tešiť na vzdelávaciu novinku. Na podujatí predstavíme MINECRAFT EDUCATION EDICTION, ktorá by mala deťom pomôcť pri vzdelávaní sa. ZÓNU ŠPORTU nám pripravia skvelí odborníci zo SPORT KIDS ACADEMY.


Na hlavnom pódiu vystúpia všetci cirkusoví umelci na čele s CIRKUS KUS A Teáter Komika v kombinácii s vašimi obľúbenými detskými interpretmi. Príde SNÍČEK HUGO a Kúzelník Peter Šesták.

PREMIÉRU NA TELEKOM DETSKOM FESTIVALE ZAŽIJÚ Mici a Mňau, TEŠIT SA MÔŽETE NA OHŇOVÚ SHOW A BUBNUJÚCICH KLAUNOV Bubnová show BATIDA A UŽ TRADIČNE NA ZÁVER PRE VÁS KOHÚTIK ŤUKI A ZAJO TURBO PRIPRAVILI PARÁDNY CIRKUSOVÝ KONCERT MIRA JAROŠA – Miro Jaros – music.

No ešte predtým zažijeme rovnako ako minulý rok KRÁSNY CIRKUSOVÝ POCHOD po nákupno-zábavnom centre Bory Mall. A kto príde v maske klauna alebo bude ako klaun jednoducho vyzerať, môže vyhrať jednu z krásnych cien od našich partnerov a spoločne s nami vytvoriť aj ďalší slovenský rekord. Krotiť s nami všetkých cirkusantov bude počas celého dňa principál Richard Vrablec Tak čo, kto sa teší?
Vyhrať budete môcť kopec Lega ® a iné super ceny.

Viac sa dozviete na oficiálnej facebookovej stránke podujatia.


ZDRAVO

Zóna zdravých malých kuzelníkov

Akciu sme sa vzhľadom na jej vynikajúcu myšlienku a spracovanie rozhodli podporiť zabezpečením pitného režimu a zdravých potravín pre všetky vekové kategórie.
Nájdete nás na stanovišti, kde vám v rámci ochutnávky ponúkneme vynikajúce ZDRAVO – 100% ovocné a zeleninové šťavy, kokosovú vodu COCOMAX a zdravé mňamky NAŠE rôznych príchutí. Všetky produkty si u nás počas podujatia môžete aj zakúpiť.

Okrem zdravých potravín máme pre vás pripravené maľovanie na tvár pre najmenších a o zábavu sa postará kúzelník Peter Šesták.

NAŠE zdravé mňamky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *