BlogNovinky

Posledný deň prázdnin s TELEKOMom

TELEKOM najväčší detský festival, jesenná edícia Eurovea

TELEKOM Detský festival zdravia, vzdelávania a zábavy, sa vám prihovára už po druhý krát tento rok a pozýva vás užiť si spoločne posledný deň letných prázdnin 02. septembra v nákupnom centre Eurovea v Bratislave, tentokrát v téme Z rozprávky na ihrisko.

Podujate je pre verejnosť dostupné úplne ZDARMA.
Najmenší sa môžu tešiť na bohatý program aktivít počas celého dňa – od 10.00 až minimálne do 18.30 hodiny.

 

TELEKOM posledný deň prázdnin v Eurovea

Čo nás na festivale čaká?

Na námestí a v okolí Eurovea si budete môcť s deťmi zahrať futbal, basketbal, hádzanú, florbal, hokej, pridáme prvky gymnastiky a atletiky a deti si budú môcť skúsiť aj svoje schopnosti v lezení na horolezeckú stenu.

Pre mamičky bude pri detskom ihrisku pripravené cvičenie s detičkami a pre oteckov zasa špeciálny challenge v hokejovej shooting zóne. Nebudú chýbať ani zóny zdravia a vzdelávania.

Na pódiu sa vám predstaví Máša, ktorá vás bude celým podujatím sprevádzať a hľadať svojho kamoša medveďa, ktorý sa zatúľal a stratil v iných rozprávkach. Podarí sa jej ho násť?

A ktovie, možno jej s hľadaním pomôžu Kúzelník Peter Šesták spoločne so Šašom Jarom, alebo hlavné hviezdy dňa – SNÍČEK HUGO a MYŠKY BABY BAND S PESNIČKAMI FÍHA TRALALA. A keď Máši nepomôžu ani tie, tak to bude musieť celé zachrániť NE/POSLUŚNÍK MIRO JAROŠ.
NA ZÁVER NÁS ČAKÁ JEDNO VEĽKÉ PREKVAPENIE, pravá rozlúčka s prázdninami a vy musíte byť pri tom!

Podujatie pre vás pripravili agentúra 8P a Sport Kids Academy.

TELEKOM detský festival Eurovea Miro JarošZDRAVO
Akciu sme sa vzhľadom na jej vynikajúcu myšlienku a spracovanie rozhodli opäť podporiť zabezpečením pitného režimu a zdravých potravín pre všetky vekové kategórie.
Nájdete nás na stanovišti, kde vám ponúkneme vynikajúce ZDRAVO – 100% ovocné a zeleninové šťavy a zdravé mňamky NAŠE rôznych príchutí, kokosovú vodu COCOMAX a cukrovinky ROSHEN. Okrem toho si u nás nájdete detské hlavolamy a vašim najmenším ponúkneme počas celej akcie aj možnosť maľovania na tvár.
NAŠE zdravé mňamky


Fotografie so starších ročníkov TELEKOM Detského festivalu, ako aj podrobnejšie informácie k podujatiu nájdete priamo na webovej stránke festivalu www.detskyfest.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *