Ochutnajte poklady Karibiku

Publikované 30. SEPTEMBRA 2021

Ochutnajte poklady Karibiku

Prinášame vám jedinečné darčekové balenie vyhľadávaných miniatúriek rumov TWEZO.

 

Karibské pláže zaliate horúcim slnkom, príjemný tieň pod palmou a vlny rozplývajúce sa na jemnom horúcom piesku. Navodili sme vám práve dovolenkovú atmosféru? Áno, to bolo našim cieľom. Chceli sme vám priniesť zážitok z karibských ostrovov v jednej krabičke. Pripravili sme pre vás zaujímavé darčekové balenie pre všetkých milovníkov rumov. Ak ste ešte o rumoch TWEZO nepočuli, nič sa nedeje. Toto darčekové balenie miniatúriek môže slúžiť aj ako malý ochutnávkový set, z ktorého si určite nájdete svojho favorita. V jednom balení nájdete rum z Cuby, ale aj z Barbadosu, či súostrovia Trinidad & Tobago. Určite oceníte jeho kvalitu, špecifickú vôňu a bohatú chuť. Krabičku môžete podarovať priateľom, rodine, kolegom a určite ich potešíte nevšedným darčekom.

Balenie TWEZO obsahuje:

TWEZO Rum TRINIDAD Y TOBAGO 40% 0,05l

Jasný až slamovo žltý vzhľad s náznakmi „zlata“. Ako prvá sa rozvinie sladkosť po stopách mandlí a korenia, neskôr tóny vanilky a briošky. Rum je na podnebí čistý a výrazný. Počiatočné koreninové, mandľové a čokoládové tóny sa rozvinú v chuti na perníkovú a pomarančovú príchuť, čím získa tento rum osobitý charakter typický pre toto súostrovie.

 

TWEZO Rum CUBA 40% 0,05l

Okrová žltá farba so zlatými odleskami. Aromatické tóny trstiny a medu sú dominantné. Drevené tóny sa rozplynú. Neskôr je jemný. Aromatické tóny sú po korení (opečené lieskové oriešky) a potom prichádzajú sladké a jemné kvetinové tóny. Tento rum nás volá cestovať už od prvých dúškov.

 

TWEZO  Rum BARBADOS 40% 0,05l

Zlatá jantárová farba so zlatými dotykmi. Okrúhlosť a komplexnosť. Vanilkové a brioškové tóny vedú k jemným, korenistým nuansám. Na podnebí je jasný po dube. Nasledujú arómy muškátového orieška a vanilkového cukru, ktoré dodávajú rumu jemný záver. Tento rum je veľkorysý a bohatý s pôvodnými chuťami Západnej Indie. Skutočne pozvanie na výlet!

 

TWEZO Rum BARBADOS 8ročný 40% 0,05l

Vzhľad starého zlata a mahagónu s náznakmi zlatej medi. Je komplexný a zaoblený. Exotické ovocie a vanilkové tóny Bourbonu sú jemné s arómami: koža, dym, toast, sú čisté a lákavé. Na podnebí je jemný a štedrý s vláčnymi, dobre integrovanými trieslovinami. Rozvíja sa do muškátových orieškov, kože a briošiek, ktoré dodávajú tomuto rumu výnimočnú, úplne zvodnú aromatickú paletu. Tento rum je štruktúrovaný, elegantný a bohatý na typické chute Západnej Indie. Tento osemročný rum, ktorý je viac než len pozvánkou na cestovanie, vás prenesie priamo do srdca Barbadosu.

 

Otváracie hodiny

SKLAD ZLATÉ PIESKY

Pondelok – Štvrtok7:00 – 16:30
Piatok7:00 – 18:00
Sobota7:00 – 12:00
NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

Nasledovné údaje sú v súlade s výpisom z Obchodného registra a môžu byť použité na účely vystavenia zmluvy, faktúr resp. ako poštová adresa spoločnosti. V prípade vystavenia zmluvy, uvádzajte len jedného z konateľov, sú oprávnení konať samostatne.

 • Názov:
  KON - RAD spol. s r.o.
 • Sídlo:
  Cesta na Senec 15725/24, 830 06 Bratislava
 • Konatel:
  Mgr. František Paller
 • IČO:
  00 684 104
 • DIČ:
  2020301195
 • IČ DPH:
  SK2020301195
 • IBAN:
  SK74 1100 0000 0026 2400 0104
 • SWIFT (BIC):
  TATRSKBX
 • Povolenie na distribúciu liehu:
  520031000028
 • Zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu
  Bratislava III, oddiel: s.r.o., vložka číslo: 98/B
 • Bankové spojenie:
  Tatrabanka, a.s., č.ú.: 2624000104/1100

E-maily

9 adries

Objednávky callcentrum

02/32 333 000 - 010

Supermarket KON – RAD

Naša podstránka

SUPERMARKET KON-RAD
Kvalitné potraviny v Bratislave.
Powerking

Naša podstránka

Powerking
Energetický nápoj, ktorý ťa naštartuje.
Zdravo

Naša podstránka

Zdravo
Zdravošťavy 100% ovocné a zeleninové šťavy.
Lyreco.sk - kancelárske potreby, čistiace a ochranné pomôcky do 24 hodín

Náš partner

Lyreco CE, SE
Distribútor produktov a služieb určených pre pracoviská.

Ste pripravení začať?

Vytvorte si účet.