Nové príchute ZDRAVO

Publikované 26. OKTÓBRA 2020

Nové príchute ZDRAVO

Už čoskoro vo vašich obľúbených obchodoch a v KON - RAD

 

Jablko so škoricou

 

Táto silná kombinácia pôsobí naozaj blahodárne. Obľúbené jablko pomáha zlepšovať trávenie a znižovať hladinu cholesterolu, pomáha predchádzať infarktom. Nie je to ale len vaše srdce, ktoré bude mať z tohto nápoja radosť. Jablká sú bohaté aj na minerálne látky - najmä horčík, fosfor, vápnik, síru, mangán, železo a draslík. A práve ten znižuje aj riziko cievnej mozgovej príhody. 100% jablková ZDRAVO šťava so škoricoutiež reguluje hladinu cukru v krvi. Ak máte chuť na niečo ovocné a sladké, naššťava bez pridaného cukru vám určite spríjemní deň. Jablková šťava v kombinácii so škoricou príjemne zahreje, zvlášť v chladných jesenných dňoch, či v zime. Dobre vám padne aj pri kašli, nachladnutí alebo chrípke.   

 


 

Jablko a granátové jablko

 

Obľúbené jablko a exotické granátové jablko sú úplnou novinkou na našom trhu. Spojili sme tieto dve voňavé a sladké ovocia, aby vznikla ZDRAVO šťava plná vitamínov a znamenitej chuti. Sýto červené granátové jablko patrí medzi prírodné antipyretiká, teda znižuje horúčku, zápalové procesy a uľahčuje priebeh akútnych vírusových ochorení. V tejto dobe je teda granátové jablko veľmi dobrým pomocníkom. Doprajte si túto výbornú šťavu a urobíte pre svoje zdravie naozaj veľa.

 


 

Jablko a arónia

 

Jablko pozná každý, ale jedli ste už aróniu? Ak vám niekto povie, že jej plody sú veľmi trpké, nevymýšľa si. Arónia má naozaj veľmi špecifickú chuť, ale v kombinácii so sladkou jablkovou šťavou bude chutiť každému. Rubínovočervená arónia obsahuje vysoké množstvo vitamínu C, ktorý je kľúčový pre správnu imunitu a tiež pre produkciu kolagénu. Ten, ako vieme, pôsobí ako opravár na poškodené tkanivá, orgány, či cievy a bunky. Naša 100% ZDRAVO šťava z jabĺk a arónie je vskutku chutným osviežujúcim nápojom. Ruka v ruke chránia srdce a každé z týchto ovocí má veľa iných priaznivých účinkov na organizmus.