Publikované 31. AUGUSTA 2020

Novinka Burleigh´s Gin

Burleigh´s London Dry Gin Marilyn Monroe 40%

Legendárna herečka prepožičala meno tomuto lahodnému ginu, ktorý má tiež ambíciu stať sa legendou – medzi ginmi. Oslovuje všetkých – od tradicionalistov až po tých, ktorí dávajú prednosť novej ginovej vlne. Najviac si ružový gin obľúbili dámy, ale kvetinovej chuti a štipľavej vôni môže podľahnúť ktokoľvek. Aj vy.


Burleigh´s Signature London Dry Gin 40%

Vlajková loď spoločnosti Burleigh´s - Signature London Dry Gin je destilovaná z 11 starostlivo vybraných rastlín, vrátane striebornej brezy, bazy, púpavy a lopúcha. Tento prekvapivo hladký gin má vyváženú chuť a hodí sa k nemu klasicky - tonik s plátkom ružového grapefruitu. Výborná kombinácia na leto, však?


Burleigh´s Pink London Dry Gin 40%


Štipľavá, kvetinová vôňa, inšpirovaná návštevou Tokia v čase Hamami, kedy sa všetky zraky upierajú na kvitnúce sakury, vás určite nadchne. Okrem japonskej čerešne tento gin spája aj jemnú chuť ibišteka, ruže a ružového grapefruitu. Ružová edícia od spoločnosti Burleigh´s je svieža a ľahká na konzumáciu.


Burleigh´s Distillers Cut London Dry Gin 47%

Potešenie z ginu v podobe ľahkého, citrusového mámenia – tak by sa dal opísať zážitok, ktorý k vám prichádza v podobe Burleighs Distiller’s Cut Gin. Majster destilér môže byť na tento svoj gin právom hrdý. Starostlivo doň vybral a precízne skombinoval 11 bylín a na jazyku po ľahkom citruse ostane aj eukalyptus, zemitá borievka a aromatická fialka.


Burleigh´s Export Stregth London Dry Gin 47%


Silné, priam odvážne arómy zaradili Burleigh´s Export Stregth London Dry Gin medzi tie giny, ktoré majstri miešania kokteilov s obľubou používajú pri svojom umení. Vyššie percento alkoholu z neho robí skôr pánsky gin, ktorý sa výborne hodí ku korenistému jedlu a teda napríklad na záverečnú grilovačku, ktorou sa rozlúčite s letom.

 

Tento gin aktuálne ponúkame aj so sviežim, citrusovým tonicom SANPELLEGRINO v praktickom balení, ku ktorému sa skvele hodí.

Kontaktné informácie

E-maily

Nasledovné údaje sú v súlade s výpisom z Obchodného registra a môžu byť použité na účely vystavenia zmluvy, faktúr resp. ako poštová adresa spoločnosti. V prípade vystavenia zmluvy, uvádzajte len jedného z konateľov, sú oprávnení konať samostatne.

Názov: KON - RAD spol. s r.o.
Sídlo: Cesta na Senec 15725/24, 830 06 Bratislava
Konatelia: Doc. Ing. Pavol Konštiak, PhD.
Ing. Viera Konštiaková
Mgr. Veronika Konštiaková, PhD.
Ing. Mgr. Zuzana Konštiaková
IČO: 00 684 104
DIČ: 2020301195
IČ DPH: SK2020301195
IBAN: SK74 1100 0000 0026 2400 0104
SWIFT (BIC): TATRSKBX
Povolenie na distribúciu liehu: 520031000028
Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: s.r.o., vložka číslo: 98/B
Bankové spojenie: Tatrabanka, a.s., č.ú.: 2624000104/1100

Naše podstránky


Supermarket KON – RAD

Kde nás nájdete ?

Akceptujeme