Publikované 26. AUGUSTA 2020

Oslaďte si deň s ROSHEN

ROSHEN čokoláda tmavá 56%

Oslaďte si deň a spravte si ho krajším. Tmavá ROSHEN čokoláda je navyše dosť veľká na to, aby ste sa o tento príjemný zážitok podelili aj s kamarátmi. Keď zavriete oči, v každom kúsku pocítite vanilku, no pozor! Nemajte ich zatvorené pridlho: ľahko sa vám môže stať, že už vám nič neostane.


ROSHEN tmavá čokoláda so sekanými lieskovými orieškami

Kto by odolal lieskovcom zaliatym v čokoláde? Čokoláda zlepší náladu každému a lieskový oriešok zasa pomáha pri fyzickom vyčerpaní, neurózach a zlepšuje aj pamäť. Vedci zistili, že ich konzumácia pomáha funkcii čriev, svalom a cievam takže žiadne výčitky svedomia z kalórii!

ROSHEN tmavá čokoláda s pomarančom a sušienkam

Táto podmanivá kombinácia výborne chutí lebo je proste dokonalá. Sladká čokoláda a výrazný, mierne horkastý pomaranč sú vyhľadávanou pochúťkou vo svete náročných milovníkov čokolád. Roshen pridal aj sušienky a vytvoril tak originálnu chuť po ktorej vždy radi siahnete.


ROSHEN Cherry Queen dezert 192g

Tieto kráľovské bonbóny z horkej čokolády s višňou v alkohole potešia nielen ako elegantný darček, ale výborne sa hodia aj na párty, večierok, či stretnutie s priateľmi. Okúste jeden a bude ťažké odolať ďalšiemu!


ROSHEN Cherry Queen dezert 125g

Krehké višne namočené do alkoholu sa výborne hodia na jesenné posedenie ku kávičke na terase, kedy je ešte vonku príjemne, ale už sa radi zahrejete zvnútra. Sladké višňové pokušenie vyčaruje razom pohodu a pocit hygge. Vďaka pevnému, funkčnému obalu sa ľahko a bezpečne prepravujú a vyhnete sa tak ich poškodeniu.


ROSHEN tyčinka Creme Brulee 43g

Aj vy sa idete zblázniť radosťou, keď pred vás položia misku s Creme Brulee? A čo tak mať jedno vždy po ruke? Roshen tyčinka z mliečnej čokolády a náplňou Creme Brulee prevalcuje vaše chuťové poháriky!


ROSHEN tyčinka karamel 40g

Milovníci karamelu pozor!

Prichádza mliečna, čokoládová tyčinka plnená jemným karamelom, ktorá vás dostane! Jej plná chuť poteší všetkých karamelomilovníkov a rozhodne vás nabije pozitívnou energiou.


ROSHEN tyčinka tmavá 43g

Už ste vyskúšali Roshen tyčinku z tmavej čokolády? Výborne chutí v spojení s kvalitnou kávou alebo horúcim kakaom. Poteší vás vždy keď budete mať chuť na drobnú, sladkú maškrtu a najmä ak preferujete horké čokolády.


ROSHEN tyčinka rum 43g

Táto malá sladká maškrta má veľkú moc – hravo si vás opantá svojou rumovou
arómou. Tak sa len zahryznite a užite si sladké potešenie bez obáv zo šoférovania – skutočný alkohol neobsahuje.


Cukríky Milky Splash Toffee ROSHEN

Sú sladké, chutia po karameli a krémovosť im dodáva mlieko. Cukríky Milky Splash prinesú radosť a odštartujú zábavu kdekoľvek ich otvoríte. A verte: všetci sa po nich budú zalizovať od ucha k uchu!

 


ROSHEN Moments

Čokoládové bonbóny s celými kúskami lieskových orechov a jemnulinkým lieskovo-orieškovým krémom. Tento skvelý dezert vám prinesie výnimočné chvíle a zážitok, ktorý si kedykoľvek radi zopakujete!

 

V ponuke v našich supermarketoch KON – RAD:

  • Bratislava, Ceste na Senec

  • Senec, Fučíkova 8

  • Modra, Dukelská 40

 

 

Alebo Cash&Carry KON – RAD, Cesta na Senec, Bratislava.

Možný aj on-line nákup www.kon-rad.sk

https://www.katalog.kon-rad.eu/products/search/roshen

Telefonické objednávky: 02/32 333 000 – 010.

Kontaktné informácie

E-maily

Nasledovné údaje sú v súlade s výpisom z Obchodného registra a môžu byť použité na účely vystavenia zmluvy, faktúr resp. ako poštová adresa spoločnosti. V prípade vystavenia zmluvy, uvádzajte len jedného z konateľov, sú oprávnení konať samostatne.

Názov: KON - RAD spol. s r.o.
Sídlo: Cesta na Senec 15725/24, 830 06 Bratislava
Konatelia: Doc. Ing. Pavol Konštiak, PhD.
Ing. Viera Konštiaková
Mgr. Veronika Konštiaková, PhD.
Ing. Mgr. Zuzana Konštiaková
IČO: 00 684 104
DIČ: 2020301195
IČ DPH: SK2020301195
IBAN: SK74 1100 0000 0026 2400 0104
SWIFT (BIC): TATRSKBX
Povolenie na distribúciu liehu: 520031000028
Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: s.r.o., vložka číslo: 98/B
Bankové spojenie: Tatrabanka, a.s., č.ú.: 2624000104/1100

Naše podstránky


Supermarket KON – RAD

Kde nás nájdete ?

Akceptujeme