Publikované 25. JÚNA 2020

1. SLOVAK FOOD TRUCK FEST

Najväčší a prvý street-food festival na Slovensku!

 

To jedlo je jedna báááseň, zvykne sa hovoriť! Poďte s nami zažiť trochu voňavej, chutnej a najmä nezabudnuteľnej gastronomickej poézie!

Spoločnosť KON - RAD už 30. rokov zásobuje slovenské gastro prevádzky potravinárskym tovarom od domácich aj svetových výrobcov. Profesionáli vedia aké dôležité je môcť sa spoľahnúť na partnera, ktorý vám je k dispozícií nielen počas bežných pracovných dní, a ktorý s vami ochotne rieši každú vašu požiadavku. Preto nás teší byť partnerom Slovak Food Truck Festivalu.

Pýtate sa, kde všade sa bude vôbec 1. SLOVAK FOOD TRUCK FEST konať?

 

 

Je to jednoduché! Zavítame hneď do niekoľkých miest západného Slovenska. Stretneme sa v Bratislave, Pezinku, Trnave, Piešťanoch, Trenčíne, Trenčianskych Tepliciach, Nitre, Komárne a v jednom ďalšom partnerskom meste... To si ale zatiaľ nechávame ako prekvapenie.

Štartujeme v hlavnom meste na námestí pri obchodnom centre Eurovea už 2. júla. Štýlový street-food festival, aký tu ešte nebol, potom bude hostiť gurmánov v každom spomínanom meste niekoľko dní a na niektoré miesta sa v priebehu mesiacov vráti opakovane. Potrvá totiž až do začiatku novembra, kedy sa začnú námestia pomaly pripravovať na advent a vianočné trhy.

ŠPECIALITY Z FOOD-TRUCKU Gastronomické špeciality, ktoré tu budete môcť ochutnať majú pôvod na Slovensku, ale aj v ďalekom svete. Predávať sa budú americké, kvalitné burgre, japonské taštičky gyoza aj domáce mastené lokše či menej známe párance.

Slávna talianska značka nápojov SANPELLEGRINO už 120 rokov dodáva povestnú iskru gurmánskym zážitkom, je verným spoločníkom najlepšie prežitých chvíľ. Na festivale sa Vám predstaví tiež prostredníctvom unikátnej pop-up festivalovej “SANPELLEGRINO Caffeteria”, kde si tieto nápoje vychutnáte spolu v spoločnosti výberových káv. Máte sa na čo tešiť!

 

 

POZOR - Food-trucky nie sú tradičné predajné stánky na kolesách! Ide o historické repliky áut a prívesov prispôsobených na podávanie jedál a nápojov. Atmosféra festivalu bude aj vďaka nim neopakovateľná.

PROGRAM - A že nemyslíme len na plné žalúdky, pripravený bude aj bohatý program pre rodiny s deťmi, mladých a turistov. Tešiť sa môžete na kuchárske šou, animácie pre deti, známych moderátorov, súťaže a zaujímavé koncerty. SLOVAK FOOD TRUCK FEST je tiež oslavou lokálnych komunít, ktoré sa práve na takýchto akciách zbližujú a lepšie poznávajú. Preto organizujeme aj zbierku a komunitno-remeselnú uličku za účelom prezentácie lokálnych výrobcov.

 

 

Pre Vaše deti pripravujeme originálny festivalový “Detský ZDRAVO kútik”. Atrakcie, hry, detský program a tiež 100% ZDRAVO ovocné a zeleninové šťavy bez pridania cukru a bez pridania vody navyše. Portfólio štiav je také široké, že si medzi nimi vyberie určite každý a Vaši najmenší ich budú milovať!

 

 

EKOLÓGIA -  Životné prostredie nám nie je ľahostajné a preto sa celý festival bude niesť v duchu udržateľnosti. Používať sa bude len 100 % recyklovateľný spotrebný materiál a všetok odpad sa bude separovať.

www.slovakfoodtruckfest.sk

www.zdravostavy.sk

 

Kontaktné informácie

E-maily

Nasledovné údaje sú v súlade s výpisom z Obchodného registra a môžu byť použité na účely vystavenia zmluvy, faktúr resp. ako poštová adresa spoločnosti. V prípade vystavenia zmluvy, uvádzajte len jedného z konateľov, sú oprávnení konať samostatne.

Názov: KON - RAD spol. s r.o.
Sídlo: Cesta na Senec 15725/24, 830 06 Bratislava
Konatelia: Doc. Ing. Pavol Konštiak, PhD.
Ing. Viera Konštiaková
Mgr. Veronika Konštiaková, PhD.
Ing. Mgr. Zuzana Konštiaková
IČO: 00 684 104
DIČ: 2020301195
IČ DPH: SK2020301195
IBAN: SK74 1100 0000 0026 2400 0104
SWIFT (BIC): TATRSKBX
Povolenie na distribúciu liehu: 520031000028
Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: s.r.o., vložka číslo: 98/B
Bankové spojenie: Tatrabanka, a.s., č.ú.: 2624000104/1100

Naše podstránky


Supermarket KON – RAD

Kde nás nájdete ?

Akceptujeme