BlogNovinkyProduktyReceptySupermarket

Lahodné ovocné džemy D´arbo

Vyskúšali ste už pri príprave koláčov, toriet alebo iného čajového pečiva použiť lahodné ovocné džemy DARBO?

Darbo lahodné ovocné džemy

Darbo ovocné džemy

Tirolské džemy DARBO sú vyrábané od roku 1879 podľa tradičných receptúr, bez konzervačných látok. Každý zákazník so slabosťou pre chuť DARBO výrobkov si okamžite zamiluje bohatú škálu receptov, ktoré je možné pripraviť práve použitím ktoréhokoľvek výrobku zo širokého sortimentu DARBO ponuky.

DARBO

Extra džemy s 50% obsahom ovocia

V 450g sklenených baleniach Vám prinášame obľúbené DARBO extra džemy s 50% obsahom ovocia. Dostanete ich v príchutiach:
broskyňa, jahoda, malina, marhuľa, slivka, brusnica, lesná zmes a šípka.

Lahodné DARBO ovocné džemy
Pre tých, ktorí preferujú zdravé jedlá, máme extra džemy DARBO v ponuke aj v nízkokalorickom variante, v príchutiach jahoda, lesné ovocie, marhuľa a malina.

 

Nízkokalorické ovocné DARBO džemy

 

Hľadáte vhodný darček?

Výberové DARBO marmelády máme k dipozícii aj v elegantných okrúhlych 640g baleniach vhodných napríklad do darčekových košov alebo v rámci darčekových setov pre Vašich blízkych. Vybrať si môžete z príchutí lesná zmes, pomaranč a slivka. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj iné príchute – podľa vášho výberu.

DARBO džemy darčekové balenie

 

Brusnicový kompót DARBO

Ochutnali ste už vynikajúci DARBO brusnicový kompót?

Je vynikajúcim doplnkom pri príprave či už hlavných jedál alebo sladkých dezertov.
Chuťovo perfektne doplní napríklad srnčie medailónky, prípadne iné pokrmy z diviny, využiť ho ale viete aj pri príprave brusnicových muffinov alebo krémového mandľového receptu z mascarpone a bieleho jogurtu.

Výberové ovocné džemy Darbo
 

Pečiete koláče, torty a iné sladké dobroty vo veľkom? Máme riešenie aj pre vás.

Pre Vaše cukrárne a pekárne vieme zabezpečiť výberové džemy rôznych príchutí v 2 a 5 kg baleniach. Dostupné v príchutiach: čerešňa, čučoriedka, jahoda, malina, pomaranč, marhuľa a ovocný mix.

DARBO veľké balenia

Darbo džemy veľké balenia

DARBO 5kg balenie ovocný džem
 

Úžasné čučoriedkové cheesecaky a mega punčový rez s D´arbo džemom napiekla aj LULU´s Bakery. Inšpirujte sa.

LULUs Bakery čučoriedkové DARBO džemy

Máte záujem o bližšie info, ceny a množstvá? 
Kontaktujte nás e-mailom na adrese business@kon-rad.sk a vypracujeme Vám návrh cenovej ponuky na mieru. Všetky typy balení, samozrejme, kúpite aj v našom Supermarkete, pri výjazde z Bratislavy, na starej Ceste na Senec 24.


Z histórie D´arbo produktov…
JE PRIRODZENÉ, ŽE TÍ NAJLEPŠÍ OČAKÁVAJÚ TO NAJLEPŠIE

V roku 1879 položil Rudolf Darbo základný kameň spoločnosti D´arbo, ktorá dnes patrí k najúspešnejším producentom džemov a medov vôbec.

O polstoročie neskôr jeho syn Adolf Darbo presunul spoločnosť do Tirolských Álp, ktoré sa stali tým najlepším miestom pre produkciu vysokokvalitných džemov a medov. Podľa starého rodinného receptu sú všetky džemy pripravované šetrným zahriatím namiesto zdĺhavého varenia, vďaka čomu v džemoch zostávajú všetky potrebné vitamíny, minerály a najmä prirodzená chuť ovocia. Slogan „In Darbo Naturrein kommt nur Natur rein“, vo voľnom preklade „Všetko v Darbe je prírodné“, sa stal jedným z najznámejších sloganov v Rakúsku.

V roku 1970 spoločnosť prevzala tretia generácia pod vedením Klausa Darba, ktorá sa rozhodla pokračovať v línii vysokokvalitných produktov a ďalšej expanzii spoločnosti. O niekoľko rokov neskôr sa džemy D´arbo stali najpopulárnejšími vo svojej kategórii a v ďalších rokoch si len upevňovali svoju pozíciu medzi konkurenčnými výrobkami na trhu. Od roku 2009 prenechal Klaus Darbo vedenie spoločnosti svojmu synovi Martinovi Darbovi. Jedným z najdôležitejších znakov značky D´arbo je neutíchajúca inovatívna energia. Len vďaka najvyššej kvalite produktov dnes spoločnosť exportuje džemy a medy do viac ako šesťdesiatich krajín celého sveta – od sedemhviezdičkového Burj Al Arab hotela v Dubaji, Sheratonu v Mexiku až po Hilton v Tapei.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *