Krištáľovo iskrivý SALATIN

Publikované 24. MARCA 2021

Krištáľovo iskrivý SALATIN

 

 

Šumivé víno Salatin Prosecco Spumante Extra Dry 0,75l

Salatin Prosecco Spumante Extra Dry krištáľovo svetlej farby sa vám prihovorí jemným a pravidelným perlením. Aróma, ktorá dominuje tomuto intenzívnemu vínu patrí kompótovému ananásu. Chutí po letnom jablku a citróne a tak sa dokonale hodí na obdobie, ktoré symbolizuje príchod slnka a tepla. 

Salatin Prosecco Spumante Brut 0,75l

Toto ľahké talianske víno je skvelou voľbou k stredomorským pokrmom - obľúbeným cestovinám, ktorých domovom je Apeninský polostrov a tiež k plodom mora. Šumí a perlí jemne a pravidelne. Krehké bublinky sprevádza výrazná vôňa letného jablka a limetky. Najlepšie chutí vychladené na 9 až 11°C.

Salatin Prosecco Frizzante DOC Šróbovací uzáver

Tento perlivý, krištáľovo iskrivý Salatín s jemným zlatožltým odtieňom sa vyznačuje stredne intenzívnou arómou. Ak zavriete oči a nadýchnete sa, nos vám pošteklí vôňa letnej hrušky. Toto mimoriadne víno vás nielen príjemne naladí, ale aj odštartuje veselú jar - s vôňou zrelej mirabelky a bielej broskyne. Podávajte ho vychladené na 8°C.

Salatin Prosecco Valdobbiadene Millesimato DOCG

Príjemnú, elegantnú, ovocnú vôňu s jemným kvasinkovým podtónom a dotykom chleba dopĺňa vôňa jablka, hrušky a broskyne. Spoznáte ho aj podľa príjemnej svetložltej farby so zelenkavým odtieňom. V chuti je tento taliansky klenot suchý, svieži, ovocný s hroznovým charakterom. Výborne sa snúbi s jedlami z rýb a hydiny a jeho chuť vynikne aj s rizotom, kvalitnými salámami a šunkami. 

Salatin Prosecco Rosé Brut DOC 0,75l

Privítajte bublinky na slnkom zaliatej terase, alebo večer pri plameni sviečky, v romantickej chvíli s milovanou osobou. Tento výnimočný čas vám určite spríjemní jemne ružové prosecco s mimoriadnymi odleskami. Vonia po bielych kvetoch, hruške a jablku. Rozoznáte v ňom tóny ostružiny a malín. Delikátne Salatin Prosecco Rosé Brut sa hodí ako aperitív a odporúčame ho k jedlám z morských plodov a rybám.

Salatin Rosaluna Spumante Brut 0,75l

Toto šumivé ružové víno sa vyrába tradičnou metódou Charmat z odrody Pinot Nero. V pohári ho spoznáte podľa prenikavej svetloružovej farby. Chuťové poháriky sa pri jeho pití roztancujú radosťou, pokiaľ vám imponujú ovocné tóny s kvetinovým podtónom. Salatin Rosaluna Spumante Brut odporúčame ako aperitív a tiež sa hodí k širokému spektru pokrmov talianskej kuchyne. Ideálna teplota podávania je 6 až 8°C. 

 

 

Otváracie hodiny

SKLAD ZLATÉ PIESKY

Pondelok – Štvrtok7:00 – 16:30
Piatok7:00 – 18:00
Sobota7:00 – 12:00
NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

Nasledovné údaje sú v súlade s výpisom z Obchodného registra a môžu byť použité na účely vystavenia zmluvy, faktúr resp. ako poštová adresa spoločnosti. V prípade vystavenia zmluvy, uvádzajte len jedného z konateľov, sú oprávnení konať samostatne.

 • Názov:
  KON - RAD spol. s r.o.
 • Sídlo:
  Cesta na Senec 15725/24, 830 06 Bratislava
 • Konatel:
  Mgr. František Paller
 • IČO:
  00 684 104
 • DIČ:
  2020301195
 • IČ DPH:
  SK2020301195
 • IBAN:
  SK74 1100 0000 0026 2400 0104
 • SWIFT (BIC):
  TATRSKBX
 • Povolenie na distribúciu liehu:
  520031000028
 • Zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu
  Bratislava III, oddiel: s.r.o., vložka číslo: 98/B
 • Bankové spojenie:
  Tatrabanka, a.s., č.ú.: 2624000104/1100

E-maily

9 adries

Objednávky callcentrum

02/32 333 000 - 010

Supermarket KON – RAD

Naša podstránka

SUPERMARKET KON-RAD
Kvalitné potraviny v Bratislave.
Powerking

Naša podstránka

Powerking
Energetický nápoj, ktorý ťa naštartuje.
Zdravo

Naša podstránka

Zdravo
Zdravošťavy 100% ovocné a zeleninové šťavy.
Lyreco.sk - kancelárske potreby, čistiace a ochranné pomôcky do 24 hodín

Náš partner

Lyreco CE, SE
Distribútor produktov a služieb určených pre pracoviská.

Ste pripravení začať?

Vytvorte si účet.