← Späť
Publikované 24. MARCA 2021

Krištáľovo iskrivý SALATIN

 

 

Šumivé víno Salatin Prosecco Spumante Extra Dry 0,75l

Salatin Prosecco Spumante Extra Dry krištáľovo svetlej farby sa vám prihovorí jemným a pravidelným perlením. Aróma, ktorá dominuje tomuto intenzívnemu vínu patrí kompótovému ananásu. Chutí po letnom jablku a citróne a tak sa dokonale hodí na obdobie, ktoré symbolizuje príchod slnka a tepla. 

Salatin Prosecco Spumante Brut 0,75l

Toto ľahké talianske víno je skvelou voľbou k stredomorským pokrmom - obľúbeným cestovinám, ktorých domovom je Apeninský polostrov a tiež k plodom mora. Šumí a perlí jemne a pravidelne. Krehké bublinky sprevádza výrazná vôňa letného jablka a limetky. Najlepšie chutí vychladené na 9 až 11°C.

Salatin Prosecco Frizzante DOC Šróbovací uzáver

Tento perlivý, krištáľovo iskrivý Salatín s jemným zlatožltým odtieňom sa vyznačuje stredne intenzívnou arómou. Ak zavriete oči a nadýchnete sa, nos vám pošteklí vôňa letnej hrušky. Toto mimoriadne víno vás nielen príjemne naladí, ale aj odštartuje veselú jar - s vôňou zrelej mirabelky a bielej broskyne. Podávajte ho vychladené na 8°C.

Salatin Prosecco Valdobbiadene Millesimato DOCG

Príjemnú, elegantnú, ovocnú vôňu s jemným kvasinkovým podtónom a dotykom chleba dopĺňa vôňa jablka, hrušky a broskyne. Spoznáte ho aj podľa príjemnej svetložltej farby so zelenkavým odtieňom. V chuti je tento taliansky klenot suchý, svieži, ovocný s hroznovým charakterom. Výborne sa snúbi s jedlami z rýb a hydiny a jeho chuť vynikne aj s rizotom, kvalitnými salámami a šunkami. 

Salatin Prosecco Rosé Brut DOC 0,75l

Privítajte bublinky na slnkom zaliatej terase, alebo večer pri plameni sviečky, v romantickej chvíli s milovanou osobou. Tento výnimočný čas vám určite spríjemní jemne ružové prosecco s mimoriadnymi odleskami. Vonia po bielych kvetoch, hruške a jablku. Rozoznáte v ňom tóny ostružiny a malín. Delikátne Salatin Prosecco Rosé Brut sa hodí ako aperitív a odporúčame ho k jedlám z morských plodov a rybám.

Salatin Rosaluna Spumante Brut 0,75l

Toto šumivé ružové víno sa vyrába tradičnou metódou Charmat z odrody Pinot Nero. V pohári ho spoznáte podľa prenikavej svetloružovej farby. Chuťové poháriky sa pri jeho pití roztancujú radosťou, pokiaľ vám imponujú ovocné tóny s kvetinovým podtónom. Salatin Rosaluna Spumante Brut odporúčame ako aperitív a tiež sa hodí k širokému spektru pokrmov talianskej kuchyne. Ideálna teplota podávania je 6 až 8°C. 

 

 

Kontaktné informácie

E-maily

Nasledovné údaje sú v súlade s výpisom z Obchodného registra a môžu byť použité na účely vystavenia zmluvy, faktúr resp. ako poštová adresa spoločnosti. V prípade vystavenia zmluvy, uvádzajte len jedného z konateľov, sú oprávnení konať samostatne.

Názov: KON - RAD spol. s r.o.
Sídlo: Cesta na Senec 15725/24, 830 06 Bratislava
Konatelia: Doc. Ing. Pavol Konštiak, PhD.
Mgr. Veronika Konštiaková, PhD.
Ing. Mgr. Zuzana Konštiaková
IČO: 00 684 104
DIČ: 2020301195
IČ DPH: SK2020301195
IBAN: SK74 1100 0000 0026 2400 0104
SWIFT (BIC): TATRSKBX
Povolenie na distribúciu liehu: 520031000028
Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: s.r.o., vložka číslo: 98/B
Bankové spojenie: Tatrabanka, a.s., č.ú.: 2624000104/1100

Naše podstránky


Supermarket KON – RAD
Powerking
Mr.Brown Coffee
Zdravo

Kde nás nájdete ?

Daybyme

Akceptujeme


Akceptujeme stravné lístky