IL MIO GUSTO – novinka z Talianska

Publikované 13. MÁJA 2022

IL MIO GUSTO – novinka z Talianska

IL MIO GUSTO sa zrodilo počas krásneho letného večera niekde v kopcoch severného Talianska. Zmiešaním prosecca s limoncellom vznikol veľmi chutný nápoj. O niekoľko rokov neskôr sa IL MIO GUSTO stalo známou značkou IL MIO GUSTO ITALIA a je dodávané z Trevisa v Taliansku rôznym zákazníkom v Európe aj ďaleko za jej hranicami. Okrem výroby IL MIO GUSTO vyrába Treviso aj rôzne vínne koktaily ako privátne značky pre rôzne supermarkety.

 

Na talianskej terase vzniklo aj IL MIO GUSTO. Väčšina ľudí videla nápadne farebné fľaše IL MIO GUSTO alebo pozná najznámejšie príchute ako Limonsecco a Melonsecco. Nápoje sa čapujú priamo z fľaše do vysokého pohára na víno naplneného ľadom a niekedy ozdobeného mätou alebo ovocím. Šumivé víno v spojení s chuťou čerstvého ovocia vytvára lahodný letný drink. Ľadovo studený a mierne sladkej chuti.

IL MIO GUSTO spoznáte podľa farebných fliaš. Farby predstavujú rôzne chute, ale patria tak trochu aj k farbám života. IL MIO GUSTO je pre tých, ktorí si vyberajú farbu a užívajú si sladký život alebo la dolce vita, ako sa hovorí v Taliansku.

 

Slávny spritz z Talianska pozná každý. Šumivé víno v kombinácii s často sladkými alebo niekedy jemne horkými likérmi. Tieto nápoje sa často pijú na terase ako ľahký aperitív pred jedlom alebo jednoducho ako osviežujúci nápoj počas horúceho dňa.

Nové talianske Aperativo!

Urobiť dobrý spritz je otázkou výberu správnych ingrediencií a následného zmiešania všetkého v správnom pomere. S IL MIO GUSTO to už máte okamžite. Všetko, čo musíte urobiť, je naplniť pohár ľadom a naplniť ho vašou obľúbenou príchuťou, to už nemôže byť jednoduchšie!

HUGO

Šumivé HUGO s bazovým kvetom

Hugo je variant talianskeho spritzu s čerstvým bazovým kvetom a mätou, ktorý sa často pije v severnom Taliansku. Je to jemne sladký nápoj, ktorý sa hodí ako lahodný ľahký aperitív, ale výborne chutí aj k letnému obedu či letnej grilovačke.

 

 

Ako podávať Hugo

Ingrediencie:

- Vychladená fľaša IL MIO GUSTO Hugo

- Veľký pohár na víno

- Kocky ľadu

- Čerstvé lístky mäty

 

Naplňte pohár na víno hrsťou kociek ľadu a vložte niekoľko lístkov čerstvej mäty. Potom nalejte IL MIO GUSTO Hugo do polovice pohára a podávajte. Vložte fľašu Huga do vedra na ľad a vychutnajte si lahodne vychladené Hugo.

 

LIMONSECCO

Objavte šumivé Limonsecco. Chuť je zmesou čerstvého Limoncella a šumivého Víno Spumante.

Je to ideálny nápoj na horúce dni a dlhé noci. Limonsecco bolo raz zvolené za letný nápoj roka. Nadčasový šumivý nápoj priamo z Talianska. Odporúča sa ako lahodný aperitív.

 

 

Ako podávať Limonsecco

Ingrediencie:

- Vychladená fľaša IL MIO GUSTO Limonsecco

- Kocky ľadu

- Plátok citrón

- Veľký pohár na víno

 

Citrón nakrájame na plátky. Naplňte pohár na víno hrsťou kociek ľadu a vložte plátok citróna. Pomaly nalejte IL MIO GUSTO Limonsecco do polovice pohára a podávajte. Potom vložte fľašu do vedra na ľad a celý večer si vychutnajte lahodne vychladené Limonsecco.

 

 Vyskúšajte aj naše Melonsecco - lahodný talianský šumivý nápoj s osviežujúcim vodným melónom.

 

MELONSECCO

Bublinky s melónom? Nie je nič lepšie. Melonsecco je nový trend z Talianska. Talianske šumivé víno so sviežim vodným melónom a nádychom mäty.

Táto kombinácia vytvára jemne sladký nápoj, ktorý je lahodný ako aperitív, ale hodí sa ku všetkému. Užite si leto po celý rok s Melonseccom.

 

 

Ako podávať Melonsecco

Ingrediencie:

 

- Vychladená fľaša IL MIO GUSTO Melonsecco

- Veľký pohár na víno

- Kocky ľadu

- Čerstvé lístky mäty

 

Naplňte pohár na víno hrsťou kociek ľadu a vložte niekoľko lístkov čerstvej mäty. Potom nalejte IL MIO GUSTO Melonsecco do polovice pohára a podávajte. Vložte fľašu Melonsecca do vedra na ľad a vychutnajte si lahodne vychladené Melonsecco po celý večer.

 

Otváracie hodiny

SKLAD ZLATÉ PIESKY

Pondelok – Štvrtok7:00 – 16:30
Piatok7:00 – 18:00
Sobota7:00 – 12:00
NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

Nasledovné údaje sú v súlade s výpisom z Obchodného registra a môžu byť použité na účely vystavenia zmluvy, faktúr resp. ako poštová adresa spoločnosti. V prípade vystavenia zmluvy, uvádzajte len jedného z konateľov, sú oprávnení konať samostatne.

 • Názov:
  KON - RAD spol. s r.o.
 • Sídlo:
  Cesta na Senec 15725/24, 830 06 Bratislava
 • Konatel:
  Mgr. František Paller
 • IČO:
  00 684 104
 • DIČ:
  2020301195
 • IČ DPH:
  SK2020301195
 • IBAN:
  SK74 1100 0000 0026 2400 0104
 • SWIFT (BIC):
  TATRSKBX
 • Povolenie na distribúciu liehu:
  520031000028
 • Zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu
  Bratislava III, oddiel: s.r.o., vložka číslo: 98/B
 • Bankové spojenie:
  Tatrabanka, a.s., č.ú.: 2624000104/1100

E-maily

9 adries

Objednávky callcentrum

02/32 333 000 - 010

Supermarket KON – RAD

Naša podstránka

SUPERMARKET KON-RAD
Kvalitné potraviny v Bratislave.
Powerking

Naša podstránka

Powerking
Energetický nápoj, ktorý ťa naštartuje.
Zdravo

Naša podstránka

Zdravo
Zdravošťavy 100% ovocné a zeleninové šťavy.
Lyreco.sk - kancelárske potreby, čistiace a ochranné pomôcky do 24 hodín

Náš partner

Lyreco CE, SE
Distribútor produktov a služieb určených pre pracoviská.

Ste pripravení začať?

Vytvorte si účet.