BlogKariéraNovinky

Hľadáme študentky, študentov… možno hľadáme práve teba!

KON-RAD hľadá stážistov

Hľadáme študentky/ov, stážistky/stážistov s chuťou získať prax, zoznámiť sa s gastro / retail prostredím, vyšperkovať svoje doterajšie skúsenosti a zručnosti s písaním, online komunikáciou a predovšetkým doplniť svoje znalosti v oblasti gastronómie.

 

NEČAKÁME OD TEBA ZÁZRAKY, NO RADI SA NECHÁME PREKVAPIŤ

Vieš, čo práve frčí v online prostredí? Máš prehľad o aktuálnych slovenských a zahraničných foodblogeroch? Nemáš prehľad, ale máš o to väčší záujem získať ho? Ak si zdatná/ý v písaní, gramatika a štylistika ti nerobí problém a Google je tvoja pravá ruka pri hľadaní riešenia na akýkoľvek problém, hľadáme práve teba. Ak máš aktívne účty na sociálnych sieťach, hneď máš body k dobru. S angličtinou na komunikačnej úrovni počítame.

 

ČOMU SA VENUJEME?

Spoločnosť KON – RAD spol. s r.o. od svojho založenia v roku 1990 pôsobí ako veľkoobchod s potravinami a nápojmi. V súčasnosti v nej pracuje 200 zamestnancov, firma produkuje obrat 60 miliónov Eur, ponúka okolo 7000 tovarových položiek a zásobuje približne 2000 zákazníkov na celom území Slovenskej republiky a v zahraničí.
V rámci marketingu priebežne pracujeme na rozličných projektoch zameraných tak na korporátne témy, ako aj na jednotlivé produkty a služby z oblasti gastronómie, nákupu, predaja a distribúcie potravín, nealko nápojov a alkoholu. Zameriavame sa rovnako na B2B, ako aj B2C segment.

Recepty, gastronómia
Koktaily, alkohol, nealko nápoje
Pitný režim

ČO SA U NÁS NAUČÍŠ?


Ukážeme ti, ako to funguje vo svete gastronómie, ako je potrebné deliť gastro segment na Slovensku z pohľadu marketingu a ako k jednotlivým úrovniam pristupovať.


Naučíš sa, aký slovník sa najlepšie hodí k cukrovinkám, kto je koncovým zákazníkom nízkokalorických potravín, prečo si alkoholické nápoje vyžadujú špeciálny prístup, čo všetko vlastne patrí do BIO kategórie a prečo sú foodblogeri aktuálne TOP komoditou.


Hlavnou náplňou práce bude písanie blogových príspevkov a príspevkov na sociálne siete, vyhľadávanie a spracovanie informácií a noviniek zo sveta gastro a preklady zahraničných textov do slovenského jazyka.

 

AKÁ BUDE TVOJA ODMENA?

Okrem obrovského množstva nových skúseností a vedomostí, ktoré u nás môžeš získať, záleží tvoja odmena predovšetkým od tvojich predošlých skúseností a toho, ako ich dokážeš aplikovať do praxe. Počas prvého mesiaca sa zoznámime, zistíme, čo dokážeš, aké sú tvoje ciele a predstavy, v čom ťa vieme posunúť ďalej a v čom vieš pomôcť ty nám. Ak si padneme do oka, ďalej už môžeme spolupracovať formou vopred pevne určenej výšky odmeny.


Ak ťa naša ponuka zaujala, ak máš dodatočné otázky, neváhaj a rovno napíš na marketing@kon-rad.sk. U nás je sezóna po celý rok, nemusíš sa báť, že v lete bude práce málo =).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *