BlogKariéraNovinky

Hľadáme skladníka, pickera

Skladník, picker v Bratislave

Hľadáme nového kolegu do skladových priestorov našej spoločnosti. Obsadzujeme miesto s dvojsmennou pracovnou dobou, výkonom práce priamo v sídle spoločnosti na Ceste na Senec v Bratislave.

 

SKÚSENOSTI UVÍTAME, NO NIE SÚ PODMIENKOU

Ak máš praktické skúsenosti s prácou v skladových priestoroch, považuj to za veľké plus. Ak ich nemáš alebo sú podľa tvojho subjektívneho hodnotenia slabšie, nevzdávaj to predom a napriek tomu nás kontaktuj.

 

ČOMU SA VENUJEME?

Spoločnosť KON – RAD spol. s r.o. od svojho založenia v roku 1990 pôsobí ako veľkoobchod s potravinami a nápojmi. V súčasnosti v nej pracuje 200 zamestnancov, firma produkuje obrat 60 miliónov Eur, ponúka okolo 7000 tovarových položiek a zásobuje približne 2000 zákazníkov na celom území Slovenskej republiky a v zahraničí.
V rámci marketingu priebežne pracujeme na rozličných projektoch zameraných tak na korporátne témy, ako aj na jednotlivé produkty a služby z oblasti gastronómie, nákupu, predaja a distribúcie potravín, nealko nápojov a alkoholu. Zameriavame sa rovnako na B2B, ako aj B2C segment.

 

Hlavnou náplňou tvojej práce bude

príjem a výdaj tovaru, údržba skladu
kontrola disponibility v sklade
práca na VZV, hmotná zodpovednosť
kontrola a analýza nákupných cien, práca so skenerom
príprava tovaru (balenie a paletovanie) na expedíciu
manipulácia s tovarom, práca s bremenami

 

KDE BUDEŠ PRACOVAŤ A AKÁ BUDE TVOJA ODMENA?

Pozícia je viazaná na sídlo našej firmy v Bratislave, ide o prácu priamo v skladových priestoroch našej spoločnosti. O presných informáciach v súvislosti s pracovným časom a mzdou ťa budeme informovať na osobnom stretnutí.


Ak ťa naša ponuka zaujala, ak máš dodatočné otázky, neváhaj a rovno napíš na marketing@kon-rad.sk. Podrobnejšie info k pnuke nájdeš na portáli Profesia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *