BlogKariéraNovinky

Hľadáme nákupcu do tímu

KON-RAD hľadá nákupcov

Rozširujeme náš nákupný tím o nového kolegu alebo kolegyňu, rozdiely nerobíme. Očakávame komunikatívneho človeka s príjemným vystupovaním, ktorý raz-dva zapadne do nášho office-u, a zároveň zdravou dávkou asertivity, ktorú zúročí pri telefonických „vybavovačkách“.

 

SKÚSENOSTI UVÍTAME, NO NIE SÚ PODMIENKOU

Ak máš praktické skúsenosti z predaja / nákupu, považuj to za veľké plus. Ak ich nemáš, nič sa nedeje, všetko ťa naučíme. Hlavná je chuť do práce, príjemné vystupovanie, zdravá asertivita a aktívny prístup k plneniu úloh.
Očakávame skúsenosti s prácou v rámci Microsoft Office balíku, s prácou na internete v zmysle dohľadávania informácií a kontaktov.

 

ČOMU SA VENUJEME?

Spoločnosť KON – RAD spol. s r.o. od svojho založenia v roku 1990 pôsobí ako veľkoobchod s potravinami a nápojmi. V súčasnosti v nej pracuje 200 zamestnancov, firma produkuje obrat 60 miliónov Eur, ponúka okolo 7000 tovarových položiek a zásobuje približne 2000 zákazníkov na celom území Slovenskej republiky a v zahraničí.
V rámci marketingu priebežne pracujeme na rozličných projektoch zameraných tak na korporátne témy, ako aj na jednotlivé produkty a služby z oblasti gastronómie, nákupu, predaja a distribúcie potravín, nealko nápojov a alkoholu. Zameriavame sa rovnako na B2B, ako aj B2C segment.

 

ČO SA U NÁS NAUČÍŠ?

Ukážeme ti, ako to funguje vo svete gastronómie, predovšetkým v oblasti nákupu tovaru a služieb a komunikácie s dodávateľmi. Pomôžeme ti zdokonaliť tvoje obchodnícke a komunikačné zručnosti, naučíme ťa ovládať naše interné systémy.

Hlavnou náplňou tvojej práce bude:
zabezpečenie efektívneho nákupu tovarov a služieb
aktívna akvizícia a analýza nových obchodných príležitostí vo vzťahu dodávateľ / KON – RAD, a s tým spojené administratívne úkony
monitoring a správa dodávateľov, neustály kontakt so skladmi a dodávateľmi
kontrola a analýza nákupných cien
zodpovednosť za výber, zloženie a cenu objednávaných tovarov a služieb
analýza skladových zásob

 

KDE BUDEŠ PRACOVAŤ A AKÁ BUDE TVOJA ODMENA?

Pozícia je viazaná na sídlo našej firmy v Bratislave, ide o prácu priamo v office. O presných informáciach v súvislosti s pracovným časom a mzdou ťa budeme informovať na osobnom stretnutí.


Ak ťa naša ponuka zaujala, ak máš dodatočné otázky, neváhaj a rovno napíš na marketing@kon-rad.sk. Podrobnejšie info k pnuke nájdeš na portáli Profesia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *