BlogNové produktyNovinky

Eat the Ball®. Pečivo, ktoré vyráža dych.

Predstavujeme vám mrazené pečivo novej generácie vyrobené z prírodných ingrediencií, s obsahom masla, vhodné po rozmrazení na okamžitú konzumáciu.

Jemné kvasenie a následné zmrazenie pečiva uchováva v jeho prírodných zložkách cenné vitamíny a minerály. Dlhá doba spotreby a výnimočne jednoduchá príprava pred konzumáciou pomáha znižovať odpad a pozitívne tak ovplyvňuje proces zachovania zdrojov.

Jedna porcia Eat the Ball® MULTI obsahuje 20% odporúčaného denného príjmu vitamínov B1, B6 a B9. To je približne päťkrát viac ako jablko a dvakrát toľko ako bežný celozrnný chlieb!

Toto vynikajúce pečivo vyrobené v susednom Rakúsku je vďaka svojmu zloženiu a mega jednoduchej a rýchlej príprave vhodné rovnako do prevádzok – reštaurácií, kaviarní a rýchlych občerstvení, ako aj do domácností. Stačí ochutnať a o kvalitách Eat the Ball sa presvedčíte sami. Pečivo je dostupné v bielom aj cereálnom prevedení, klasické – vhodné na prípravu hamburgerov a sendvičov, a pečivo s náplňou.


  • Bez palmového oleja.

  • Bez GMO.

  • Bez pečenia, vhodné na okamžitú konzumáciu.

  • Dostupné v svetlom aj cereálnom prevedení.


Sledujte náš blog aj naďalej. Do najbližšieho pokračovania článku sme si pre vás pripravili niekoľko užitočných rád a tipov na prípravu jedál s Eat the Ball.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *