BIRELL

Publikované 08. JÚLA 2024

BIRELL

ACTIVE RAD

RIADNE OSVIEŽENIE

Dobré osvieženie a niečo navyše. Presne to vám prináša nový rad Birell Active, ktorý ako prvý na Slovensku ponúka ochutené nealkoholické pivo s kofeínom. Vyskúšajte tri skvelé kombinácie ovocných príchutí, ktoré vás osviežia počas dlhého popoludnia, v práci alebo pri štúdiu.

MAXIMÁLNA CHUŤ

A tým nekončíme! Pre maximálnu chuť a menej kalórií ponúka rad Active aj dve šťavnaté varianty so zníženým obsahom cukru. Po ktorom teda siahnete ako po prvom?

 

ACTIVE POMELO & GREP

Mimoriadne obľúbený Birell Pomelo & Grep tentoraz prináša v rade Active okrem skvelej chute aj benefit navyše. Okrem vitamínu C a vitamínu B6, ktorý prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, je obohatený o kofeín. Nápoj obsahuje 10 mg kofeínu na 100 ml, teda 50 mg v jednej pollitrovej plechovke, čo je množstvo, ktoré zodpovedá približne polovici šálky espressa. Horkosť chmeľu doplnená o vyvážený pomer sladkého pomela a príjemne horkastého grepu sa skvelo hodí ako osvieženie počas pracovného dňa alebo pri štúdiu.
Charakteristika
Nealkoholické svetlé pivo 45% (voda, jačmenný slad, chmeľové produkty), voda, glukózo-fruktózový sirup, kyselina: kyselina citrónová, prírodné arómy, grapefruitová šťava z koncentrátu 0,5%, kofeín (10mg/100ml), kyselina pantoténová, vitamín B6, vitamín C, obsah ovocnej šťavy v hotovom výrobku 0,5%, sýtené oxidom uhličitým.
 

ACTIVE CITRUS MIX & GUARANA

Máte náročný deň v práci? Kyslosť citrusov a príjemná horkosť guarany vytvárajú osviežujúcu a stimulujúcu harmóniu exotických chutí. Nápoj obsahuje 10 mg kofeínu na 100 ml, teda 50 mg v jednej pollitrovej plechovke, čo je množstvo, ktoré zodpovedá približne polovici šálky espressa. K zníženiu miery únavy a vyčerpania prispieva v nápoji obsiahnutý vitamín B6.
Charakteristika
Nealkoholické svetlé pivo 45% (voda, jačmenný slad, chmeľové produkty), voda, glukózo-fruktózový sirup, kyselina: kyselina citrónová, prírodné arómy, grapefruitová šťava z koncentrátu 0,5%, kofeín (10mg/100ml), kyselina pantoténová, vitamín B6, vitamín C, obsah ovocnej šťavy v hotovom výrobku 0,5%, sýtené oxidom uhličitým.
 
 

ACTIVE ČUČORIEDKA & ACAI

Originálne spojenie sladkých čučoriedok a exotického acai vytvárajú jedinečnú kombináciu chutí. Osviežujúci nealkoholický nápoj s jemnými sladkokyslými tónmi je obohatený o kofeín a vitamín B6, ktorý prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Nápoj obsahuje 10 mg kofeínu na 100 ml, teda 50 mg v jednej pollitrovej plechovke, čo je množstvo, ktoré zodpovedá približne polovici šálky espressa. Doprajte si ho napríklad po jedle alebo kedykoľvek počas dňa.
Charakteristika
Voda, Nealkoholické svetlé pivo 40% (voda, jačmenné slady, chmeľové výrobky), Cukor, Kyselina: kyselina citrónová, Prírodné arómy, Farbiaci koncentrát z mrkvy, Čučoriedková šťava z koncentrátu 0,1%, Kofeín (10mg/100ml) acai 0,01%, Extrakt z ginkgo 0,01%, Extrakt z moringo 0,01%, Sladidlo: steviol-glykozidy zo stévie, Kyselina pantoténová, Vitamín B6, Obsah ovocnej šťavy v hotovom výrobku 0,1%, Sýtený oxid.
 

ACTIVE MANGO & CITRÓN

Najobľúbenejšia príchuť limitovanej edície Birell 2023 pokračuje ako súčasť inovatívneho radu Birell Active! Exotické sladké mango v kombinácii so sviežim kyslým citrónom ťa po prvom dúšku prenesú priamo do tropického raja. Spoločne v harmonickom kontraste vytvárajú osviežujúci nápoj s nižším obsahom cukru, ku ktorému sa budete vracať bez ohľadu na to, či si dávate pozor na kalórie alebo nie.
Charakteristika
Voda, Nealkoholické svetlé pivo 40% (voda, jačmenné slady, chmeľové výrobky), Cukor, Citrónová šťava z koncentrátu 2,9%, Prírodné arómy, Mangová šťava z koncentrátu 0,1%, Antioxidant: kyselina askorbová, Sladidlo: steviol-gly zo stévie, Farbivo: beta karotén, Obsah ovocnej šťavy v hotovom výrobku 3%, Sýtené oxidom uhličitým.
 

ACTIVE LIMETKA & CITRÓN

Osvieženie na druhú? Presne tak by sa dala opísať mimoriadne šťavnatá kombinácia limetky a citróna, ktorá je ako stvorená pre milovníkov citrusov! Príjemne kyslá chuť citróna a limetky spolu so zníženým obsahom cukru ponúka maximálne osvieženie, či ste v práci, na výlete alebo chcete uhasiť smäd.

Charakteristika
Voda, Nealkoholické svetlé pivo 30 % (voda, jačmenné slady, chmeľové výrobky), Cukor, Kyselina: kyselina citrónová, Prírodné arómy, Limetková šťava z koncentrátu 0,1 %, Citrónová šťava z koncentrátu 0,1 %, Sladidlo: steviol-glyko zo stévie, Antioxidant: kyselina askorbová, Sýtené oxidom uhličitým, Obsah ovocnej šťavy v hotovom výrobku 0,2 %.
 

Otváracie hodiny

SKLAD ZLATÉ PIESKY

Pondelok – Štvrtok7:00 – 16:30
Piatok7:00 – 18:00
Sobota7:00 – 12:00
NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

Nasledovné údaje sú v súlade s výpisom z Obchodného registra a môžu byť použité na účely vystavenia zmluvy, faktúr resp. ako poštová adresa spoločnosti. V prípade vystavenia zmluvy, uvádzajte len jedného z konateľov, sú oprávnení konať samostatne.

 • Názov:
  KON - RAD spol. s r.o.
 • Sídlo:
  Cesta na Senec 15725/24, 830 06 Bratislava
 • Konatel:
  Mgr. František Paller
 • IČO:
  00 684 104
 • DIČ:
  2020301195
 • IČ DPH:
  SK2020301195
 • IBAN:
  SK74 1100 0000 0026 2400 0104
 • SWIFT (BIC):
  TATRSKBX
 • Povolenie na distribúciu liehu:
  520031000028
 • Zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu
  Bratislava III, oddiel: s.r.o., vložka číslo: 98/B
 • Bankové spojenie:
  Tatrabanka, a.s., č.ú.: 2624000104/1100

E-maily

9 adries

Objednávky callcentrum

02/32 333 000 - 010

Supermarket KON – RAD

Naša podstránka

SUPERMARKET KON-RAD
Kvalitné potraviny v Bratislave.
Powerking

Naša podstránka

Powerking
Energetický nápoj, ktorý ťa naštartuje.
Zdravo

Naša podstránka

Zdravo
Zdravošťavy 100% ovocné a zeleninové šťavy.
Lyreco.sk - kancelárske potreby, čistiace a ochranné pomôcky do 24 hodín

Náš partner

Lyreco CE, SE
Distribútor produktov a služieb určených pre pracoviská.

Ste pripravení začať?

Vytvorte si účet.