BlogNovinky

Akčný koniec roka

Koniec roka je pre KON – RAD každoročne akčným obdobím, najmä čo sa týka podpory rozličných športových, kultúrnych a fashion podujatí.
Nie je tomu inak ani tento rok a na prelome mesiacov november a decemeber sme sa zúčastnili a podporili hneď niekoľko podujatí.


Lezecká stena K2 Bratislava

Európsky Pohár a Majstrovstvá Slovenska v drytoolingu 2017

4 kvalifikačné cesty v obtiažnosti pre začiatočníkov aj pokročilých a finále v centrálnom previse, adrenalínu na rozdávanie a my sme boli pri tom.

Športoví nadšenci so slabosťou pre túto kategóriu by si budúci rok podujatie určite nemali nechať ujsť. Na sociálnej sieti facebook už máme k dispozícii aj kompletnú fotogalériu a oficiálne výsledky majstrovstiev.

Podporovali sme produktami POWERKING, MR.BROWN, NAŠE.

Lezecká stena K2 Bratislava 1
Lezecká stena K2 Bratislava 2
Lezecká stena K2 Bratislava 3

Fashion Sparkling Charity Night 2017, TOP TREND Galavečer a Vianočná párty LADIES MOVIE NIGHT

Ako hrdý partner podujatí sme hosťom nalievali iba samé špeciality, prémiové produkty z nášho portfólia ako Laurent Perrier, Salatin Prosecco, Maxime Trijol, výberové minerálne vody S.Pellegrino & Acqua Panna, TWEZO rumy a vína YALI.

Výber toho najkrajšieho z večera Fashion Sparkling Charity Night 2017 nájdete na oficiálnej stránke TV FASHION CZECH & SLOVAK. Fotogaléria vianočnej afterky LADIES MOVIE NIGHTS je k dispozícii na sociálnej sieti Facebook.
 

Fashion TV Sparkling Charity Night 2017
Afterparty Ladies Movie Night
TOP TREND Galavečer 2017

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *