AIX Provence Rosé ročník 2019

Publikované 04. MÁJA 2020

AIX Provence Rosé ročník 2019

AIX Rosé je zlatom prémiové Provence rosé vyrobené s nadšením a vášňou. Perfektné víno na pitie s priateľmi a rodinou po celý deň!

AIX Rosé sa vyrába v regióne Provence vo Francúzsku, len hodinu severovýchodne od historického mesta Aix-en-Provence. Región Provence je známy tým, že vyrába najlepšie rosés na svete. Z presláveného označenia „AOP Coteaux d’Aix en Provence“, AIX vychováva svoje dedičstvo a má vášeň a odhodlanie robiť to najlepšie Provence rosé.

“ dedičstvo, vášeň a obetavosť “
Duch štedrosti

AIX, narodený z veľkodušnosti, je víno pre ľudí, ktorí majú radi život, pre ľudí, ktorí si užívajú oslavy v štýle. Je to víno, ktoré spája ľudí, aby sa podelili o pohár, jedlo, príbeh, chvíľku. Cenovo dostupný každodenný malý luxus, AIX je oslavovaný pre všetky veci, ktoré robia rosé skvelé: Francúzsko, Provence, tradíciu a kvalitu.

"Vitajte v Maison Saint Aix" video:

 

“ cenovo dostupný každodenný malý luxus “
AIX, symbolizovaný pečaťou dvoch mandarínskych kačíc, “ AIX Galericulata “ v latinčine, je inšpirovaný rovnakou jednoduchou krásou zdieľania svojho života s druhým. Tieto vtáky, ktoré zostávajú spolu pre život, sú dramatické a plné farieb a odrážajú veľkú oddanosť a štedrosť ducha. Podstatu tejto štedrosti nájdete v každej fľaši AIX Rosé.

“ jednoduchá krása zdieľania “
Voňavé a dobre vyvážené víno, hypnotizujúca lososovo-ružová farba AIX odhaľuje ovocnú sviežosť a prvotriedne ružové. Vo vôni je svieže a voňavé, delikátne, ale mladistvé a ponúka elegantné tóny melónu, jahôd a kvetov. Vytvorené s použitím 30% rosé samotoku a 70% priameho lisovania, najkrajší náznak Carignan bol pridaný do klasickej zmesi Provence Grenache, Syrah a Cinsault, aby ročník 2016 bol ešte hlbší. AIX Rosé, kvasené v rozmedzí 11 a 13 stupňami Celzia, je elegantné, veľkorysé a chutné a ideálne víno na pitie po celý deň.

“ klasická zmes Grenache, Syrah, Cinsault “

MAISON SAINT AIX

Spoločnosť Maison Saint Aix, ktorá vznikla pred 135 rokmi v srdci AOP Coteaux d’Aix-en-Provence, sa zameriava na vytvorenie čo najlepšieho možného ružového vína na svete. Jeho veľkorysá chuť, harmonická štruktúra a dlhá dochuť, z neho robia dokonalé ružové víno, ktoré sa bude zdieľať po celý rok.
Keď pijete AIX Rose, všimnete si nesmierne žiarivú a letnú chuť, dokonalý výraz Provence. Kritici sa zhodujú.
„Bledoružová farba s medeným odtieňom. Kvetinová vôňa s fialkovými tónmi, červené bobulové ovocie a zrelé citrusy. Chuť má dobrú štruktúru s jemným extraktom, chrumkavou kyslosťou, šťavnatým červeným ovocím, citrusovými tónmi a dobrou dĺžkou.“
Andreas Larsson – Najlepší sommelier na svete „Toto víno má bohaté vlastnosti A.ix-en-Provence. Zrelé červené plody, vrstvy intenzívnej kyslosti a huňatej textúry sa spoja, aby sa víno, ktoré je plné ovocných tónov a výbornú sviežosť „.
Roger Voss – Nadšenec vína
Veľmi očakávaný nový ročník AIX Rose vznikol po zbere, ktorý začal so Syrahom 6. septembra a skončil so zberom Grenache 5. októbra. Rôzne úrovne zrelosti hrozna v dôsledku jarného dažďa viedli k dlhému zberu. Dobré poveternostné podmienky počas zberu umožňovali zber pre optimálnu kontrolu zrelosti.
Kvalita ovocia bola vynikajúca; bobule boli dokonale zrelé a plné odrodových chutí. Hrozno bolo zozbierané už o 4-tej hodine ráno, aby sa zabezpečilo, že sa zachytia v ňom jemné vône, chute a sviežosť. Fermentácia pri nízkych teplotách zachovala arómu ovocia. Najmodernejší výrobný proces minimalizuje vplyv kyslíka, vytvára ľahko pijúce víno s výraznou chuťou červených bobúľ, grapefruitu a medu. Maison Saint Aix investuje do týchto inovatívnych technológií, aby sa zdokonalili tradičné metódy.
AIX Rose 2018 je dokonalé celoročné ružové víno, či už ako aperitív alebo ako stredobod na vašom jedálnom stole.
Odrodové zloženie:Grenache 60%,Syrah 20%,Cinsault 20%.Teplota podávania 8-12°C

Objem: 0.75
Merná jednotka: l
Balenie: 1ks
Ročník: 2019
Krajina: Francúzsko
Oblasť: Provence
Producent: SARL MAISON SAINT AIX
Cukor: suché
Sýtenie: tiché
Farba: ružové
Odroda: kupáž
Prívlastok: AOC/Cru/Grand Cru

Objednávky:

https://www.katalog.kon-rad.eu/products/search/aix

Objednávky aj telefonicky 02/ 32 333 000 - 010.

 

 

Otváracie hodiny

SKLAD ZLATÉ PIESKY

Pondelok – Štvrtok7:00 – 16:30
Piatok7:00 – 18:00
Sobota7:00 – 12:00
NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

Nasledovné údaje sú v súlade s výpisom z Obchodného registra a môžu byť použité na účely vystavenia zmluvy, faktúr resp. ako poštová adresa spoločnosti. V prípade vystavenia zmluvy, uvádzajte len jedného z konateľov, sú oprávnení konať samostatne.

 • Názov:
  KON - RAD spol. s r.o.
 • Sídlo:
  Cesta na Senec 15725/24, 830 06 Bratislava
 • Konatel:
  Mgr. František Paller
 • IČO:
  00 684 104
 • DIČ:
  2020301195
 • IČ DPH:
  SK2020301195
 • IBAN:
  SK74 1100 0000 0026 2400 0104
 • SWIFT (BIC):
  TATRSKBX
 • Povolenie na distribúciu liehu:
  520031000028
 • Zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu
  Bratislava III, oddiel: s.r.o., vložka číslo: 98/B
 • Bankové spojenie:
  Tatrabanka, a.s., č.ú.: 2624000104/1100

E-maily

9 adries

Objednávky callcentrum

02/32 333 000 - 010

Supermarket KON – RAD

Naša podstránka

SUPERMARKET KON-RAD
Kvalitné potraviny v Bratislave.
Powerking

Naša podstránka

Powerking
Energetický nápoj, ktorý ťa naštartuje.
Zdravo

Naša podstránka

Zdravo
Zdravošťavy 100% ovocné a zeleninové šťavy.
Lyreco.sk - kancelárske potreby, čistiace a ochranné pomôcky do 24 hodín

Náš partner

Lyreco CE, SE
Distribútor produktov a služieb určených pre pracoviská.

Ste pripravení začať?

Vytvorte si účet.