1. SLOVAK FOOD TRUCK FEST

Publikované 25. JÚNA 2020

1. SLOVAK FOOD TRUCK FEST

Najväčší a prvý street-food festival na Slovensku!

 

To jedlo je jedna báááseň, zvykne sa hovoriť! Poďte s nami zažiť trochu voňavej, chutnej a najmä nezabudnuteľnej gastronomickej poézie!

Spoločnosť KON - RAD už 30. rokov zásobuje slovenské gastro prevádzky potravinárskym tovarom od domácich aj svetových výrobcov. Profesionáli vedia aké dôležité je môcť sa spoľahnúť na partnera, ktorý vám je k dispozícií nielen počas bežných pracovných dní, a ktorý s vami ochotne rieši každú vašu požiadavku. Preto nás teší byť partnerom Slovak Food Truck Festivalu.

Pýtate sa, kde všade sa bude vôbec 1. SLOVAK FOOD TRUCK FEST konať?

 

 

Je to jednoduché! Zavítame hneď do niekoľkých miest západného Slovenska. Stretneme sa v Bratislave, Pezinku, Trnave, Piešťanoch, Trenčíne, Trenčianskych Tepliciach, Nitre, Komárne a v jednom ďalšom partnerskom meste... To si ale zatiaľ nechávame ako prekvapenie.

Štartujeme v hlavnom meste na námestí pri obchodnom centre Eurovea už 2. júla. Štýlový street-food festival, aký tu ešte nebol, potom bude hostiť gurmánov v každom spomínanom meste niekoľko dní a na niektoré miesta sa v priebehu mesiacov vráti opakovane. Potrvá totiž až do začiatku novembra, kedy sa začnú námestia pomaly pripravovať na advent a vianočné trhy.

ŠPECIALITY Z FOOD-TRUCKU Gastronomické špeciality, ktoré tu budete môcť ochutnať majú pôvod na Slovensku, ale aj v ďalekom svete. Predávať sa budú americké, kvalitné burgre, japonské taštičky gyoza aj domáce mastené lokše či menej známe párance.

Slávna talianska značka nápojov SANPELLEGRINO už 120 rokov dodáva povestnú iskru gurmánskym zážitkom, je verným spoločníkom najlepšie prežitých chvíľ. Na festivale sa Vám predstaví tiež prostredníctvom unikátnej pop-up festivalovej “SANPELLEGRINO Caffeteria”, kde si tieto nápoje vychutnáte spolu v spoločnosti výberových káv. Máte sa na čo tešiť!

 

 

POZOR - Food-trucky nie sú tradičné predajné stánky na kolesách! Ide o historické repliky áut a prívesov prispôsobených na podávanie jedál a nápojov. Atmosféra festivalu bude aj vďaka nim neopakovateľná.

PROGRAM - A že nemyslíme len na plné žalúdky, pripravený bude aj bohatý program pre rodiny s deťmi, mladých a turistov. Tešiť sa môžete na kuchárske šou, animácie pre deti, známych moderátorov, súťaže a zaujímavé koncerty. SLOVAK FOOD TRUCK FEST je tiež oslavou lokálnych komunít, ktoré sa práve na takýchto akciách zbližujú a lepšie poznávajú. Preto organizujeme aj zbierku a komunitno-remeselnú uličku za účelom prezentácie lokálnych výrobcov.

 

 

Pre Vaše deti pripravujeme originálny festivalový “Detský ZDRAVO kútik”. Atrakcie, hry, detský program a tiež 100% ZDRAVO ovocné a zeleninové šťavy bez pridania cukru a bez pridania vody navyše. Portfólio štiav je také široké, že si medzi nimi vyberie určite každý a Vaši najmenší ich budú milovať!

 

 

EKOLÓGIA -  Životné prostredie nám nie je ľahostajné a preto sa celý festival bude niesť v duchu udržateľnosti. Používať sa bude len 100 % recyklovateľný spotrebný materiál a všetok odpad sa bude separovať.

www.slovakfoodtruckfest.sk

www.zdravostavy.sk

 

Otváracie hodiny

SKLAD ZLATÉ PIESKY

Pondelok – Štvrtok7:00 – 16:30
Piatok7:00 – 18:00
Sobota7:00 – 12:00
NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

Nasledovné údaje sú v súlade s výpisom z Obchodného registra a môžu byť použité na účely vystavenia zmluvy, faktúr resp. ako poštová adresa spoločnosti. V prípade vystavenia zmluvy, uvádzajte len jedného z konateľov, sú oprávnení konať samostatne.

 • Názov:
  KON - RAD spol. s r.o.
 • Sídlo:
  Cesta na Senec 15725/24, 830 06 Bratislava
 • Konatel:
  Mgr. František Paller
 • IČO:
  00 684 104
 • DIČ:
  2020301195
 • IČ DPH:
  SK2020301195
 • IBAN:
  SK74 1100 0000 0026 2400 0104
 • SWIFT (BIC):
  TATRSKBX
 • Povolenie na distribúciu liehu:
  520031000028
 • Zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu
  Bratislava III, oddiel: s.r.o., vložka číslo: 98/B
 • Bankové spojenie:
  Tatrabanka, a.s., č.ú.: 2624000104/1100

E-maily

9 adries

Objednávky callcentrum

02/32 333 000 - 010

Supermarket KON – RAD

Naša podstránka

SUPERMARKET KON-RAD
Kvalitné potraviny v Bratislave.
Powerking

Naša podstránka

Powerking
Energetický nápoj, ktorý ťa naštartuje.
Zdravo

Naša podstránka

Zdravo
Zdravošťavy 100% ovocné a zeleninové šťavy.
Lyreco.sk - kancelárske potreby, čistiace a ochranné pomôcky do 24 hodín

Náš partner

Lyreco CE, SE
Distribútor produktov a služieb určených pre pracoviská.

Ste pripravení začať?

Vytvorte si účet.