BlogNovinky

Súťažíme s GUINNESSom

GUINNESS

Je už viac-menej tradíciou, že október sa každoročne nesie v duchu piva a pivných festivalov, preto sme sa tento rok rozhodli pridať a k tejto obľúbenej téme sa zapojiť vo veľkom štýle, a to priamo súťažou.
 

Ako sa zapojím?

Máš 18 a viac? Bývaš na Slovensku? Ak si na obe otázky odpovedal/a správne, stačí už len vybehnúť na jedno čapované, poprípade vhodne nakúpiť a k výhre chýba už len krok.

Súťaž štartujeme 1. októbra 2017. Do súťaže sa zapájaš v momente, keď
označíš Facebookovú stránku Guinness Slovakia „páči sa mi“ alebo začneš sledovať Instagramový profil Guinness Slovakia
verejne nazdieľaš autorskú fotografiu zachytávajúcu ktorýkoľvek nápoj Guinness v ľubovoľnej kompozícii (pri jeho konzumácií, pri nákupe, pri uskladnení a podobne) na niektorej zo sociálnych sietí (Facebook alebo Instagram)
označíš túto fotografiu v jej popise hashtagom #pijemGuinness
alebo fotku zašleš priamo na mailovú adresu guinness@kon-rad.sk.

Zo všetkých súťažných fotografií bude vytvorený album (na Facebooku) a report (na Instagrame), v ktorom si môžu súťažiaci osobne skontrolovať svoje fotografie, či boli postúpené do súťaže. Súťaž vyhráva fotografia s najväčším počtom like-ov. Oficiálny štatút súťaže nájdeš kedykoľvek aj tu na stiahnutie.
 

Čo môžem vyhrať?

Hotel GOBOR

Ubytovanie v Hoteli Gobor pre 2 osoby na 2 noci, s raňajkami formou švédskych stolov a trojchodovou večerou – výber z 2 druhov menu. K tomu neobmedzený vstup do wellness a vodného sveta počas otváracích hodín:

Rímsky parný kúpeľ
Suchá bylinková sauna
Parná mentolová sauna
Tepidárium
Oddychové terasy
2× jacuzzi
Detský vyhrievaný bazén
Hotel Gobor wellness
Hotel Gobor ubytovanie

Kde začať?

Sleduj GUINNESS na niektorej z tvojich obľúbených sociálnych sietí a poď súťažiť. Hlavná výhra čaká možno práve na teba. A kto vie… možno máme na október pripravené aj iné prekvapenie v podobe zaujímavých výhier.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *