BlogNovinky

Podporíme najväčší Detský karneval!

TELEKOM detský festival - najväčší detský karneval

TELEKOM, detský festival zdravia, vzdelávania a zábavy, prináša najväčší DETSKÝ KARNEVAL na Slovensku, karneval plný zábavy, hudby a kúziel. Uskutoční sa 10. februára v zábavno-nákupnom centre Bory Mall v Bratislave a my budeme pri tom!

Podujate je pre verejnosť dostupné úplne ZDARMA.
Najmenší sa môžu tešiť na bohatý program aktivít počas celého dňa – od 10.00 až minimálne do 18.30 hodiny.

 

TELEKOM detský festival Miro Jaroš

Čo nás na festivale čaká?

 
Cieľom podujatia je okrem iného aj zápis do Slovneskej knihy rekordov v najväčšom počte detí v maskách.

Pre zúčastnených je pripravená fantastická súťaž o hodnotné ceny, Hudobná rozprávka Mrázik, o zábavú sa postará kúzelník Peťo Šesták Mr. Bubble, Šašo Jaro, Cirkus Románia, Výbuch, Sníček Hugo a tešiť sa môžeme aj na koncert Mira Jaroša.

Na najväčšom detskom festivale nebudú chýbať ani zóny zdravia, vzdelávania a športu so Sport Kids Academy, zabezpečená bude, samozrejme, aj zóna zábavy s klaunmi, chodúliarmi, zajom Turbom a ŤUKI. Celým podujatím bude hostí sprevádzať obľúbený Richard Vrablec.ZDRAVO
Akciu sme sa vzhľadom na jej vynikajúcu myšlienku a spracovanie rozhodli podporiť zabezpečením pitného režimu a zdravých potravín pre všetky vekové kategórie.
Nájdete nás na stanovišti, kde vám ponúkneme vynikajúce ZDRAVO – 100% ovocné a zeleninové šťavy a zdravé mňamky NAŠE rôznych príchutí.
NAŠE zdravé mňamky


Fotografie so starších ročníkov TELEKOM detského festivalu, ako aj podrobnejšie informácie k podujatiu nájdete priamo na webovej stránke festivalu www.detskyfest.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *