AlkoholBlogNové produktyNovinkySupermarket

OUR/VODKA na prvej slovenskej Slovak Bar Show

Slovak Bar Show

Je jedinou akciou svojho druhu na Slovensku a zameriava sa najmä na profesionálov. Návštevníci budú mať príležitosť zúčastniť sa rôznych seminárov, workshopov a stretnúť sa s najlepšími domácimi a významnými svetovými barmanmi. V novodobej mixológii ide predovšetkým o komplexný zážitok. Zážitok z toho s kým strávim túto chvíľu, z prostredia, z chuťových kombinácií a variácii nápojov, zo servisu, ktorý by mal byť podaný. Sme svedkami toho, ako sa každoročne otvárajú nové a nové bary, ktoré vytvárajú zdravé konkurenčné prostredie a posúvajú celú slovenskú barovú scénu míľovými krokmi vpred a nebojíme sa tvrdiť, že dobiehame svet. Posledná vec, ktorá tomu chýba, je show mapujúca najnovšie trendy a smery v mixológii a barovom svete, ktorá by zjednocovala celú barovú kultúru u nás. Show, v ktorej profesionáli predvedú svoje schopnosti a vedomosti, výrobcovia a distribútori odprezentujú odbornej verejnosti svoje produktové portfolio a novinky, ktoré prichádzajú na náš trh. A práve to je podnet pre vznik takejto udalosti akou je Slovak Bar Show 2017.

 

CHUŤ VODKY PREPOJENÁ S CHUŤOU MESTA. KDEKOĽVEK STE.

OUR/VODKA je iná. Je to globálna vodka, vyrábaná ľuďmi v inšpiratívnych mestách po celom svete. každá má vlastný príbeh a chuť.

OUR/VODKA bola vyrobená spoločnosťou Pernod Ricard. Buduje mikrodestilérky a zhromažďuje ingrediencie pre jej výrobu tak, aby bol zachovaný predovšetkým princíp lokálneho zamerania a následnej výroby. Mikrodestilérky sú vytvorené za účelom produkcie vodky vysokej kvality, no zároveň si ponechávajú lokály charakter, aby čo najautentickejšie zachytili a spracovali atmosféru a charakter mesta, v ktorom sídlia.


Reportáž z eventu Slovak bar Show 2017 | Kompletná fotogaléria eventu, photo by Ján Chmelík

Čítaj viac o OUR/VODKA…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *